Laskominy Sezamové semínko bílé

Sezamové semínko bílé

Balení 100 g 29 Kč koupit Balení 200 g 58 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 29,- / 100 g
 

Laskominy Sezamové semínko bílé

Sezamová semínka jsou malá, ale plná chuti. Mají jemnou, oříškovou chuť a jsou skvělým doplňkem do mnoha pokrmů. Můžete je použít na ozdobení pečiva, do salátů, do müsli nebo je můžete použít při výrobě sezamové pasty tahini. Sezamová semínka můžete také lehce upražit na pánvi, aby jejich chuť více vynikla. Díky své velikosti a tvaru dodávají pokrmům atraktivní vzhled a křupavost.

Složení sezamového semínka Může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 631 kcal, Sacharidy: 11,7 g - z toho cukry: 0,5 g, Bílkoviny: 20,5 g, Tuky: 61,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 9,1 g, Vláknina: 11,6 g, Sůl: 0 g, Sodík: 11 mg, Hořčík: 351 mg, Vápník: 975 mg.
Země původu Indie
Etiketa pro Sezamové semínko
 

Kde koupím Sezamové semínko?

Nejenom Sezamové semínko, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně sezamového semínka.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě