Laskominy Rozinky Thomson velké

Rozinky Thomson velké

Balení 100 g 25 Kč koupit Balení 200 g 50 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 25,- / 100 g
 

Laskominy Rozinky Thomson velké

Velké Thomson rozinky jsou nejčastěji používaným typem rozinek. Vyznačují se tmavou, téměř černou barvou a svou velikostí. Díky svému sladkému a mírně kyselému chuti jsou oblíbené jako přísada do pečiva, oříškových mixů, müsli nebo jako samostatná svačina. Jsou také populární v kuchyních po celém světě, kde se používají ve sladkých i slaných receptech. Velké Thomson rozinky jsou také bohaté na vlákninu a rychlý zdroj energie díky vysokému obsahu přirozených cukrů.

Složení velkých rozinek rozinky, slunečnicový olej. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 316 kcal, Bílkoviny: 2,3 g, Sacharidy: 72 g - z toho cukry: 58,1 g, Tuky: 1,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, Vláknina: 4,3 g, Sůl: < 0,01 g.
Země původu Chille
Etiketa pro Rozinky velké

Kde koupím Rozinky velké?

Nejenom Rozinky velké, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně velkých rozinek.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě