Laskominy Pomerančová kůra v hořké čokoládě
Pomerančová kůra v hořké čokoládě
Pomerančová kůra v hořké čokoládě
 

Pomerančová kůra v hořké čokoládě

Balení 100 g 42 Kč koupit Balení 200 g 84 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 42,- / 100 g
 

Laskominy Pomerančová kůra v hořké čokoládě

Tato lahůdka představuje kombinaci sladko-hořké pomerančové kůry a kvalitní hořké čokolády. Kousky pomerančové kůry jsou ponořeny do hořké čokolády, která dodává další vrstvu chuti a kontrastu. Kombinace hořké čokolády a pomerančové kůry tvoří harmonickou chuťovou kombinaci, která je oblíbená po celém světě. Tato pochoutka je ideální pro milovníky čokolády a citrusových plodů.

Složení pomerančové kůry v hořké čokoládě Poleva z hořké čokolády 77% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, syrovátka z mléka, rostlinný tuk palmový, slunečnicový lecitin E322, arabská guma, šelak E904, kyselina citronová E330, obsah kakaa v sušině min.35%), pomerančová kůra 23%. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 484 kcal, Bílkoviny: 3,2 g, Sacharidy: 63,7 g - z toho cukry: 62,1 g, Tuky: 23,3 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 14,2 g, Sůl 0,2 g.
Etiketa pro Pomerančovou kůru v hořké čokoládě

Kde koupím Pomerančovou kůru v hořké čokoládě?

Nejenom Pomerančovou kůru v hořké čokoládě, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pomerančové kůry v hořké čokoládě.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě