Jádra vlašských ořechů

Jádra vlašských ořechů

Balení 100 g 42 Kč koupit Balení 200 g 84 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 42,- / 100 g
 

Laskominy Jádra vlašských ořechů

Obliba vlašských ořechů pramení z jejich bohaté, jemně hořké chuti a křupavé textury. Vlašské ořechy jsou výjimečné pro svou jedinečnou tvarovou strukturu a jsou oblíbené jako snack, v pečení nebo jako přísada do salátů a jiných pokrmů. Navíc, jejich estetický vzhled a výživové vlastnosti je činí skvělou volbou pro ty, kdo hledají zdravý a chutný zdroj energie.

Složení vlašských jader Může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 654 kcal, Sacharidy: 13,71 g - z toho cukry: 2,61 g, Bílkoviny: 15,23 g, Tuky: 65,21 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 6,13 g, Vláknina: 6,7 g, Sůl: 0 g, Sodík: 2 mg, Hořčík: 158 mg, Vápník: 98 mg.
Země původu USA
Etiketa pro Vlašská jádra

Kde koupím Vlašská jádra?

Nejenom Vlašská jádra, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně vlašských jader.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě