Laskominy Slunečnice v karobu

Slunečnice v karobu

 

Laskominy Slunečnice v karobu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Složení: semena slunečnice (29 %), cukr, rostlinný tuk, syrovátka z mléka, rýžová mouka, karob (13 %), slunečnicový lecithin, šelak, arabská guma.

Alergeny: Produkt obsahuje mléko - laktózu a může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 546 kcal
Rostlinné tuky: 34,7 g
Proteiny: 7,5 g
Uhlohydráty: 49,2 g
Vitamíny: A, B6, C, E
Vláknina: 3 g
Sodík: 0,1 g

 

Složení slunečnice v karobu semena slunečnice (29 %), cukr, rostlinný tuk, SYROVÁTKA Z MLÉKA, rýžová mouka, karob (13 %), slunečnicový lecithin, šelak, arabská guma
Země původu Velká Británie
Etiketa pro Slunečnici v karobu

Kde koupím Slunečnici v karobu?

Nejenom Slunečnici v karobu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně slunečnice v karobu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě