Laskominy Pomerančové plátky

Pomerančové plátky

 

Laskominy Pomerančové plátky

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Proslazené sušení plátky pomeranče. Složení: pomeranč (56,69 %), cukr, kyselina citronová, oxid siřičitý a siřičitany 0,01 %.

Složení plátky pomerančů, glukózovo-fruktózový sirup (z pšenice), sacharoza, regulátor kyselosti kyselina citrónová E330, sorban draselný E202
Země původu Thajsko
Etiketa pro Pomerančové plátky

Kde koupím Pomerančové plátky?

Nejenom Pomerančové plátky, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě