Laskominy Pomerančová kůra kandovaná
Pomerančová kůra kandovaná
Pomerančová kůra kandovaná
 

Pomerančová kůra kandovaná

 

Laskominy Pomerančová kůra kandovaná

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Přidáním těchto drobných kostiček proslazené pomerančové kůry do müsli či jogurtu získá snídaně nebo svačina příjemnou osvěžující citrusovou chuť. Pokud rádi pečete, vyzkoušejte  kandovanou pomerančovou kůru do vánočky, bábovky, dortů nebo jiných sladkých zákusků. Samozřejmě jsou sladké kousky pomerančové kůry skvělé i jen tak k přímé konzumaci.

Složení: pomerančová kůra, glukozo-fruktozový sirup, cukr, oxid siřičitý, kyselina citronová

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 312,6 kcal
Bílkoviny: 0,3 g
Sacharidy: 74,9 g
- z toho cukry: 54,6 g
Tuky: 0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Vláknina: 3,4 g
Sůl 0 g

 

Složení pomerančové kůry pomerančová kůra, glukozo-fruktozový sirup, cukr, oxid siřičitý, kyselina citronová
Země původu Itálie
Etiketa pro Pomerančovou kůru

Kde koupím Pomerančovou kůru?

Nejenom Pomerančovou kůru, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pomerančové kůry.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě