Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem
Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtu
Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtu
 

Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem

 

Laskominy Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Ručně vyrobené hrudky z jahel, pohanky, rýže a čokolády. Bez konzervantů.

Složení: bílá čokoláda 25 % (cukr, sušené MLÉKO plnotučné, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), čokoládová poleva bílá (cukr, ztužený rostlinný tuk, sušené odstředěné MLÉKO, LAKTÓZA, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), meruňky 25 %, brusinky 6 %, extrudovaná rýže a jáhly, rostlinný tuk, sušený jogurt 1,5 %, pohanka, kyselina jablečná, aroma.

Výrobek obsahuje sojový lecitin a může obsahovat stopy lepku a ořechů.

Složení bílá čokoláda 25 % (cukr, sušené MLÉKO plnotučné, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), čokoládová poleva bílá (cukr, ztužený rostlinný tuk, sušené odstředěné MLÉKO, LAKTÓZA, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), meruňky 25 %, brusinky 6 %, extrudovaná rýže a jáhly, rostlinný tuk, sušený jogurt 1,5 %, pohanka, kyselina jablečná, aroma
Země původu Česká republika
Etiketa pro Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem
 

Kde koupím Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem?

Nejenom Pohanko-jáhlové hrudky v jogurtové bílé čokoládě s ovocem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě