Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem
Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě
Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě
 

Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem

 

Laskominy Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Ručně vyrobené hrudky z jahel, pohanky, rýže a 60% hořké čokolády. Bez konzervantů.

Složení: hořká čokoláda 53 % (kakaová hmota 60 %, cukr, kakaové máslo, SOJOVÝ lecitin, aroma vanilin), meruňky 25 %, brusinky 6 %, rýžová křupka, extrudované jáhly 3 %, rostlinný tuk, kandovaný pomeranč 2 %, extrudovaná pohanka 0,3 %, aroma.

Výrobek obsahuje sojový lecitin a může obsahovat stopy lepku, ořechů a mléka.

Složení hořká čokoláda 53 % (kakaová hmota 60 %, cukr, kakaové máslo, SOJOVÝ lecitin, aroma vanilin), meruňky 25 %, brusinky 6 %, rýžová křupka, extrudované jáhly 3 %, rostlinný tuk, kandovaný pomeranč 2 %, extrudovaná pohanka 0,3 %, aroma
Země původu Česká republika
Etiketa pro Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem
 

Kde koupím Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem?

Nejenom Pohanko-jáhlové hrudky v hořké čokoládě s ovocem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě