Laskominy Mandle v karobu

Mandle v karobu

 

Laskominy Mandle v karobu

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Karob je přirozeně sladká přísada, která je často používána jako zdravá alternativa k čokoládě. Mandle v karobu nabízejí unikátní chuťový zážitek, který je ideální pro ty, kdo hledají zdravější možnost sladkostí.

Proces výroby těchto lahůdek začíná s kvalitními mandlemi, které jsou pak obaleny v bohaté, krémové karobové polevě. Výsledkem je sladký, jemně křupavý zážitek s lahodnou chutí karobu a křupavých mandlí.

Tento produkt je ideální pro milovníky ořechů a ty, kdo hledají alternativu k tradiční čokoládě.

Složení mandlí v karobu MANDLE (33 %), cukr, rostlinný tuk, SYROVÁTKA Z MLÉKA, rýžová mouka, karob (13 %), slunečnicový lecitin, šelak (E904), arabská guma. Alergeny: Produkt obsahuje skořápkové plody, mléko - laktózu a může obsahovat stopy arašídů. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 565 kcal, Rostlinné tuky: 38,3 g, Proteiny: 9,2 g, Uhlohydráty: 43,7 g, Vitamíny: B6, C, E, Vláknina: 3,9 g, Sodík: 0,1 g.
Země původu Velká Británie
Etiketa pro Mandle v karobu

Kde koupím Mandle v karobu?

Nejenom Mandle v karobu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mandlí v karobu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě