Laskominy Mandle de luxe

Mandle de luxe

 

Laskominy Mandle de luxe

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Luxusní směs pražených mandlí v tiramisu, cafe latte, hořké čokoládě, mléčné čokoládě, mléčné čokoládě se skořicí, jogurtu, karobu, karamelu a sezamu.

Složení:
Mandle v tiramisu: bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, vanilin, SOJOVÝ lecitin) hořká čokoláda (mletá káva, cukr, kávové aroma, glukoz. sirup, capol 254N, capol 425M), MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v hořké čokoládě: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinný tuk, MLÉČNÝ tuk, slunečnicový lecitin a E476, aroma, leštící směs (tapiokový škrob, cukr, šelak, rostlinný tuk, kyselina citronová, kyselina sorbová). Obsah kakaové sušiny nejméně 40%. MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v cafe latte: mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, kakaová hmota, rostlinný tuk, sušená SYROVÁTKA, LAKTOZA, emulgátory: SOJOVÝ lecitin, vanilin, mleté káva, glukozový sirup, kávové aroma, arabská guma, MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v mléčné čokoládě: mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, kakaová hmota, rostlinný tuk, MLÉČNÝ tuk, sušená SYROVÁTKA, LAKTOZA, emulgátor: slunečnicový lecitin a E476, aroma), leštící látka (škrob, sacharoza, šelak, rostlinný tuk, kyselina citronová, kyselina sorbová), MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí (cukr, kakové máslo, sušené MLÉKO, kakaová hmota, rostlinný tuk, MLÉČNÝ tuk, sušená SYROVÁTKA, LAKTOZA, slunečnicový lecitin a E476, aroma), skořice, MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v jogurtu (cukr, ztužený rostlinný tuk, sušené MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, sušený JOGURT, kyselina citronová, emulgátor: SOJOVÝ lecitin, aroma, sůl), leštící směs (tapiokový škrob, cukr, šelak, rostlinný tuk, kyselina citronová, konzervant: kyselina sorbová), MANDLE jádra sladká pražená.

Mandle v karobu: MANDLE, cukr, rostlinný tuk, SYROVÁTKA, karobový prášek, rýžová mouka, šelak E904, arabská guma, slunečnicový lecitin.

Mandle v karamelu: MANDLE, cukr, rostlinný tuk, SYROVÁTKA, rýžová mouka, šelak, arabská guma, slunečnicový lecitin.

Mandle hořké v sezamu: MANDLE, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, SOJOVÝ lecitin, E476, vanilin, arabská guma, kys. citronová, SEZAM.

Složení mandlí de luxe bílá čokoláda (cukr, kak. máslo, suš. MLÉKO, vanilin, SOJOVÝ lecitin) hořká čokoláda (káva, cukr, kávové aroma, glukoz. sirup, capol 254N, capol 425M), MANDLE, hořká čokoláda (cukr, kak. hmota a máslo, rostlinný a MLÉČNÝ tuk, slun. lecitin a E476, aroma), tapiokový škrob, cukr, šelak, rostlinný tuk, kys. citr. a sorbová). Kak. sušiny min 40 %, skořice, jogurt (cukr, rostl. tuk, suš. MLÉKO, SYROVÁTKA a JOGURT, kys. citr., SOJOVÝ lecitin, aroma, sůl), karobový prášek, SEZAM
Země původu Česká republika
Etiketa pro Mandle de luxe

Kde koupím Mandle de luxe?

Nejenom Mandle de luxe, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mandlí de luxe.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě