Laskominy Maca prášek

Maca prášek

 

Laskominy Maca prášek

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Rostlinka Maca vypadá jako naše ředkvička. Pěstuje se v horách Peru a též se jí přezdívá „peruánský ženšen“. Prášek z Macy obsahuje vitamíny B, C, a E a dále vápník, zinek, železo, hořčík, fosfor a aminokyseliny.

Maca by se neměla užívat ve velkém množství. Nejlépe začněte třeba jen 1/2 lžičkou macy a postupně zvyšujte dávku až na jednu lžíci prášku macy denně. Je dobré po pěti dnech užívání přerušit a na pár dní macu vynechat a poté opět cyklus opakovat.

Prášek můžete jednoduše ráno rozmíchat s vodou nebo jiným nápojem, či přidat do müsli, kaše, pudinku apod. Vždy jej ale přidávejte do studeného nebo vlažného pokrmu nebo nápoje, vyšší teploty, než 40 °C ničí látky a vitamíny obsažené v Mace.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 359 kcal
Rostlinné tuky: 2 g
Proteiny: 13,5 g
Uhlohydráty: 67 g
Vláknina: 6,5 g
Sodík: 18 mg

 

Upozornění Pokud jste těhotná nebo kojící, užívání Macy se raději vyhněte! Jestliže máte rakovinu související s hormony, problémy s játry nebo vysoký krevní tlak, poraďte se o užívání Maca prášku se svým lékařem.
Země původu Peru
Etiketa pro Maca prášek

Kde koupím Maca prášek?

Nejenom Maca prášek, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně maca prášku.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě