Laskominy Lékořice

Lékořice

 

Laskominy Lékořice

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Cukrovinka černá lékořice, především známá pod názvem "pendrek", se vyrábí z kořene lékořice, který se naseká se na drobné kousky a rozemele se. K lékořici se přidá pšeničná mouka, cukr, melasa a anýzový olej. Vzniklá hmota se přibližně dvě hodiny vaří, dokud nezhoustne a nezíská černou barvu. Poté se vytvaruje a naseká. Lékořice působí příznivě na žaludek, hojí žaludeční a dvanáctníkové vředy. Je vhodná při nachlazení, kdy pomáhá s odkašláváním.

Etiketa pro Lékořice

Kde koupím Lékořice?

Nejenom Lékořice, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě