Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě

Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě

 

Laskominy Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Složení: hořká čokoláda 69 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kustovnice čínská 30 %, leštící látka: arabská guma. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě min. 35,7 %.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie:476  kcal
Bílkoviny: 8,1 g
Sacharidy: 59 g
- z toho cukry: 47 g
Tuky: 22 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sůl < 0,01 g

 

Složení hořká čokoláda 69 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma), kustovnice čínská 30 %, leštící látka: arabská guma. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě min. 35,7 %
Země původu Česká republika
Etiketa pro Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě

Kde koupím Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě?

Nejenom Kustovnice čínská (Goji) v hořké čokoládě, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě