Laskominy Kakaové zlomky

Kakaové zlomky

 

Laskominy Kakaové zlomky

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Zlomky ze 100% kakaových jader. 

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 584 kcal
Rostlinné tuky: 51,6 g
Proteiny: 12,4 g
Uhlohydráty: 6 g
Vláknina: 23,4 g
Vápník: 75,3 mg
Železo: 3,2 mg
Sodík: 0,06 g

 

Země původu Ghana
Etiketa pro Kakaové zlomky
 

Kde koupím Kakaové zlomky?

Nejenom Kakaové zlomky, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně kakaových zlomků.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě