Laskominy Japonská směs Tokio

Japonská směs Tokio

 

Laskominy Japonská směs Tokio

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Směs čajových crackerů s arašídami a jemnou příchutí sojové omáčky a mořských řas.

Složení: pšeničná mouka, arašídy (22 %), cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný sirup, sezamová semínka, bramborový škrob, sojová omáčka (voda, soja, pšenice, sůl), maltodextrin, sůl, mořská řasa, výtažek z kvasnic, barviva E105a a E160c.

Složení PŠENIČNÁ mouka, arašídy (22 %), cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný sirup, SEZAMOVÁ semínka, bramborový škrob, sojová omáčka (voda, soja, pšenice, sůl), maltodextrin, sůl, mořská řasa, výtažek z kvasnic, barviva E105a a E160c
Země původu Nizozemí
Etiketa pro Japonská směs Tokio

Kde koupím Japonská směs Tokio?

Nejenom Japonská směs Tokio, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě