Laskominy Fazolky sójové

Fazolky sójové

 

Laskominy Fazolky sójové

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt
zelené sójové boby 32,6%, sójové boby 32,6%, černé sójové boby 32,5%, sůl 1,3%, uhličitan sodný 1%
 
Nutriční hodnoty: 
Energetická hodnota 1848 kJ/440 kcal
Bílkoviny 41,3 g
Tuky 14,2 g
Nasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 29,8 g
Z toho cukry 3 g
Vláknina 13 g
Sůl 1,5 g
 
Složení zelené SÓJOVÉ boby 32,6%, SÓJOVÉ boby 32,6%, černé SÓJOVÉ boby 32,5%, sůl 1,3%, uhličitan sodný 1%
Země původu Čína
Etiketa pro Fazolky sójové

Kde koupím Fazolky sójové?

Nejenom Fazolky sójové, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě