Laskominy Dřišťál

Dřišťál

 

Laskominy Dřišťál

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

 

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 1326 kJ / 314 kcal
Sacharidy: 63,1 g
- z toho cukry: 1 g
Bílkoviny: 4 g
Tuky: 1,4 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Vláknina: 7,4 g
Sůl: 0,08 g

 

Složení dřišťálu Celé sušené plody dřišťálu (99,9 %), slunečnicový olej.
Země původu Írán
Etiketa pro Dřišťál
 
Jak se dřišťál řekne:
jiné názvy: barbaris, dráč
latinsky: Fructus berberidis
anglicky: barberry
německy: Berberitze
francouzsky: berberis, l'epine vinette

Kde koupím Dřišťál?

Nejenom Dřišťál, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně dřišťálu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě