Laskominy Dia směs
 

Laskominy Dia směs

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Složení: arašídy 14 %, rozinky 9 %, mandle 5%, lísková jádra 5 %, hořká čokoláda 35% (kakaová hmota 16 %, maltitol, kakaové máslo, sojový lecitin, vanilkový extrakt), mléčná čokoláda 15 % (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota 4 %, sójový lecitin, vanilkový extrakt), bílá čokoláda 15 % (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko 4 %, sojový lecitin, vanilkový extrakt), arabská guma, šelak, kokosový olej.

Alergeny: Produkt obsahuje obiloviny-lepek, skořápkové plody, arašídy, mléko-laktózu a sóju.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 547 kcal
Rostlinné tuky: 35,8 g
Proteiny: 11,5 g
Uhlohydráty: 41,5 g
Vitamíny: B6, C, E, K
Vláknina: 6,5 g
Sodík: 0,03 g

 

Složení ARAŠÍDY 14 %, rozinky 9 %, MANDLE 5%, LÍSKOVÁ JÁDRA 5 %, hořká čokoláda 35% (kakaová hmota 16 %, maltitol, kakaové máslo, sojový lecitin, vanilkový extrakt), mléčná čokoláda 15 % (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota 4 %, sójový lecitin, vanilkový extrakt), bílá čokoláda 15 % (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO 4 %, sojový lecitin, vanilkový extrakt), arabská guma, šelak, kokosový olej
Země původu Německo
Etiketa pro Dia směs

Kde koupím Dia směs?

Nejenom Dia směs, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě