Laskominy Chia semínka

Chia semínka

 

Laskominy Chia semínka

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Denní doporučená dávka chia semínek jsou dvě polévkové lžíce (15 g). Pokud vás čeká sportovní výkon nebo fyzická zátěž, dejte si 1 polévkovou lžíci půl hodiny před začátkem.

Protože samotná chia semínka prakticky nemají chuť můžete je přidávat např. do jogurtu, salátu, ovesné kaše nebo ovocných a zeleninových šťáv. Samozřejmě je též můžete konzumovat přímo a jen zapít vodou. Další možností je semínka zalít vroucí vodou a nechat vychladnout. Až nabotnají, vložte je do lednice a průběžně je konzumujte. V lednici vydrží maximálně dva týdny.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 486 kcal
Rostlinné tuky: 31 g
- z toho nasycené mastné kyseliny:  3,33 g
Sacharidy: 42,12 g
- z toho cukry: 0 g
Vláknina: 34,4 g
Bílkoviny: 16,54 g
Sůl: 0 g
Sodík: 16 mg
Hořčík: 335 mg
Vápník: 631 mg

 

Země původu Jižní Amerika
Etiketa pro Chia semínka

Kde koupím Chia semínka?

Nejenom Chia semínka, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně chia semínek.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě