Laskominy Banánky mini

Banánky mini

 

Laskominy Banánky mini

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Malé sladké a měkké 5-6 cm dlouhé celé banánky, které se dají konzumovat jen tak samotné a nebo nakrájet např. do müsli či ovesné kaše. Přírodní banánky bez přidaného cukru či chemických konzervantů.

Složení: baby banánky.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 330 kcal
Rostlinné tuky: 1,5 g
Proteiny: 3,5 g
Uhlohydráty: 71 g
Vitamíny: A, B6, C, E, K
Vláknina: 9 g
Sůl: 0,003 g

 

Složení baby banánky 100 %
Země původu Uganda
Etiketa pro Banánky mini

Kde koupím Banánky mini?

Nejenom Banánky mini, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě