Laskominy Banán sušený natural

Banán sušený natural

 

Laskominy Banán sušený natural

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Celé sušené banány o délce cca. 10 cm jsou sladké a měkké, dobře kousavé a stravitelné. Tyto banány jsou nesířené, sušené přírodní cestou, bez přidávání cukru, umělých sladidel a dalších chemických látek. 

Banány obsahují velké množství přírodního cukru, draslíku, hořčíku, vápníku, pektinu, železa, fosforu, zinku a vlákniny. Díky sušení dosahují tyto živiny ještě vyšší koncentrace, než v čerstvých banánech. Vysoký obsah draslíku pomáhá při průjmech, pektin v ovocné vláknině uklidňuje podrážděný žaludek a pomáhá přirozenému pohybu střev.

Země původu Thajsko
Etiketa pro Banán sušený natural

Kde koupím Banán sušený natural?

Nejenom Banán sušený natural, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě