Laskominy Arašídy pražené solené

Arašídy pražené solené

 

Laskominy Arašídy pražené solené

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Složení: ARAŠÍDY, sůl, rostinný olej

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 629 kcal
Sacharidy: 17,76 g
- z toho cukry: 3,8 g
Bílkoviny: 24,09 g
Tuky: 51,33 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 6,332 g
Vláknina: 7,45 g

 

Složení pražených solených arašídů ARAŠÍDY, sůl, rostinný olej
Země původu Čína
Etiketa pro Arašídy pražené solené

Kde koupím Arašídy pražené solené?

Nejenom Arašídy pražené solené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pražených solených arašídů.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě