Koření Pepř verbena

Pepř verbena

Balení 20 g 48 Kč koupit Balení 40 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 240,- / 100 g
 

Koření Pepř verbena

Verbena pepř je rozhodně jedním z nejvíce fascinujících koření v jižní Asii. Když otevřete sáček s pepřem verbena, jeho malé bobule vás okouzlí úžasným jemným a svěžím citronovým aroma.

Tento výjimečný pepř se svou mírnou kořenitostí, jemnými hořkými vůněmi a intenzivní citrusovou notou výborně hodí pro kulinářské obohacení ryb, mořských plodů, drůbeže a různých asijských jídel, obzvláště vietnamské kuchyně. Kromě masa a zeleniny se verbena pepř skvěle hodí k dezertům a pečivu, džemu nebo punči.

Tento pepř je vhodný též do mlýnku.

 
Chuť a vůně Svěží a intenzivní citronová chuť a vůně.
Kde se pěstuje Vietnam
Země původu Vietnam
Etiketa pro pepře verbena
Jak se pepř řekne:
anglicky: Verbena lemon pepper
německy: Verbena Pfeffer
francouzsky: Verveine poivre citronné
vietnamsky: tiêu chanh cỏ roi ngựa
Druh kuchyně, ve které se pepř s oblibou používá
 
Na co se pepř většinou používá
 

Kde koupím pepře verbena?

Nejenom pepře verbena, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pepře verbena.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě