Laskominy Karamelky s lískovými ořechy

Karamelky s lískovými ořechy

 

Laskominy Karamelky s lískovými ořechy

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Karamelový fondán s lískovými ořechy.

Složení: cukr, glukozový sirup, ztužený rostlinný tuk, lísková jádra (5,4 %), sušené odstředěné mléko, sůl, sojový lecitin, příchutě, přírodní příchuť.

Alergeny: Produkt obsahuje sóju, mléko-laktózu, skořápkové plody a může obsahovat stopy vajec a arašídů.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku
Energie: 438 kcal
Rostlinné tuky: 16 g
Proteiny: 2,4 g
Uhlohydráty: 71 g
Vláknina: 0,6 g
Sodík: 0,6 g

 

Složení cukr, glukozový sirup, ztužený rostlinný tuk, LÍSKOVÁ JÁDRA (5,4 %), sušené odstředěné MLÉKO, sůl, sojový lecitin, příchutě, přírodní příchuť
Země původu Nizozemí
Etiketa pro Karamelky s lískovými ořechy

Kde koupím Karamelky s lískovými ořechy?

Nejenom Karamelky s lískovými ořechy, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě