Koření Grilovací koření pro děti

Grilovací koření pro děti

Balení 30 g 36 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Grilovací koření pro děti

Grilování je jedním z největších potěšení léta a s dětským grilovacím kořením si jej můžou s radostí užít i naši nejmenší gurmáni. Tato speciálně namíchaná směs koření je ale navržena tak, aby vyhovovala nejen dětem, ale také všem, kteří preferují jemnější a nepálivé chutě nebo mají zdravotní dietu.

V této dětské variantě grilovacího koření najdete papriku, která dodává příjemnou sladkost a barvu, cibuli se svou tradiční chutí zjemněnou sušením, kmín se zemitými tóny pro hloubku chuti, karotku a pastinák přispívají přírodní sladkostí a jemností, ideální pro dětské chuťové pohárky, petržel a oregano zajistí čerstvou a bylinkovou chuť, kurkuma barvu, dextróza jemně sladkou nótu a špetka soli dodá svou základní chuť a podpoří ostatní přísady.

A jak tuto skvělou směs koření použít? Dětské grilovací koření je univerzální. Samozřejmě se skvěle hodí pro grilované, pečené i dušené maso a ryby. Můžete ho ale také použít pro ochucení zapečených brambor, těstovin, omáček a zeleninových pokrmů. Jeho jemnou a bohatou chuť ocení dospělí i děti.

Pro vytvoření marinády jednoduše smíchejte koření s rostlinným olejem a kapkou citronové šťávy. Můžete přidat i trochu medu pro sladší profil. Maso nebo zeleninu v marinádě nechte odpočinout a pak připravujte dle vaší oblíbené metody – grilování, pečení, nebo dušení.

Užijte si krásné chvíle plné chutí bez obav, že by koření bylo pro nejmenší strávníky příliš silné nebo nevhodné.

Chuť a vůně Nepálivá jemná chuť
Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa nebo zeleniny
Složení dětského grilovacího koření
Příprava Dětské grilovací koření můžeme použít buď přímo na maso v závěrečné fázi tepelné úpravy nebo z něj můžeme vyrobit marinádu pro naložení masa.
Země původu Slovensko
Etiketa pro dětské grilovací koření
Dětské grilovací koření nabízíme v těchto variantách
 
Jak se dětské grilovací koření řekne:
jiné názvy: Baby grill
Na co se dětské grilovací koření většinou používá