Koření na kuskus

Koření na kuskus

Balení 40 g 36 Kč koupit Balení 80 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 90,- / 100 g
 

Koření na kuskus

Máte-li rádi kuskus a chuť exotické kuchyně, rozhodně vyzkoušejte tuto směs koření pro přípravu jak zeleninového, tak i masového kuskusu v marockém stylu.

Pokud hledáte další inspiraci pro ochucení kuskusu, vyzkoušejte naše orientální koření Ras el Hanout, Baharat nebo pálivou Harissu.

Doporučené dávkování 2 polévkové lžíce na 500 g kuskusu
Země původu Německo
Etiketa pro koření na kuskus
Míša z Království doporučuje
Michaela Schneedorferová Nejlépe kuskus ochutíte, když si připravíte smícháním koření a olivového oleje marinádu. Hotovou marinádu nechte chvíli odležet a pak jednoduše s kuskusem smíchejte.
 
Jak se koření na kuskus řekne:
slovensky: korenie na kuskus
anglicky: spices for couscous
německy: Couscous Gewürz
francouzsky: épices pour couscous
Druh kuchyně, ve které se koření na kuskus s oblibou používá
 
Na co se koření na kuskus většinou používá
 

Kde koupím koření na kuskus?

Nejenom koření na kuskus, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na kuskus.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě