Koření na barbecue se zeleným pepřem

Koření na barbecue se zeleným pepřem

 

Koření na barbecue se zeleným pepřem

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Klasická hrubozrnná směs koření na grilování a pečení masa, ve které vás mile překvapí svěží a jemně peprná chuť zeleného pepře. Tato směs koření na barbecue vám udělá radost na všech druzích masa a ryb připravovaných na grilu, pánvi nebo v troubě.

Doporučené dávkování 1-2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Země původu Česká republika
Etiketa pro koření na barbecue se zeleným pepřem
Jak se barbecue koření řekne:
jiné názvy: BBQ koření
Druh kuchyně, ve které se barbecue koření s oblibou používá
 
Na co se barbecue koření většinou používá
 

Kde koupím koření na barbecue se zeleným pepřem?

Nejenom koření na barbecue se zeleným pepřem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na barbecue se zeleným pepřem.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě