Koření Country mix

Koření Country mix

Balení 40 g 52 Kč koupit Balení 80 g 104 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 130,- / 100 g
 

Koření Country mix

Oblíbená směs koření Country mix je namíchaná ve stylu amerického venkova. Základem je paprika, česnek a cibule, které jsou doplněny o chuť bylinek a skvostného spojení chilli a třtinového cukru. S kořením Country mix uděláte parádu jak při rožnění masa v divočině přímo nad ohněm po vzoru amerických cowboys, tak i při kultivovanějším grilování na zahradě či doma. Hodí se i na ryby nebo pečené brambory.

Doporučené dávkování 1-2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Složení Country mixu Může obsahovat stopové množství celeru.
Příprava Koření můžete použít buď přímo na maso nebo z něj připravit marinádu.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Country mix
 
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Směs koření Country mix je skvělá nejen na grilovaná a pečená masa, ale určitě jí vyzkoušejte pro ochucení domácích klobás.
 
Druh kuchyně, ve které se Koření Country mix s oblibou používá
 
Na co se Koření Country mix většinou používá
 

Kde koupím Country mix?

Nejenom Country mix, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Country mixu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě