Koření na svařené víno

Koření na svařené víno

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření na svařené víno

Směs drceného koření pro snadnou přípravu tradičního svařeného vína tak, jak se s oblibou připravuje na jihu Moravy. Tedy se špetkou meduňky a lipového listu.

Doporučené dávkování 2 čajové lžičky koření na 1 l vína
Složení koření na svařené víno
Příprava Na litr vína přidáme 2 lžičky koření a víno zahřejeme na 80 - 90°C. Pokud ve víně chceme zachovat alkohol, nemělo by se vařit :-). Horký nápoj scedíme a dle chuti osladíme. Víno můžeme použít jak tradičně červené, tak i sladší bílé nebo ovocné.
Země původu Česká republika
Etiketa pro koření na svařené víno
 
Koření na svařené víno nabízíme v těchto variantách
 
Jak se koření na svařené víno řekne:
jiné názvy: svařák, horké víno
slovensky: varené víno
anglicky: mulled wine
německy: glühwein

Kde koupím koření na svařené víno?

Nejenom koření na svařené víno, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na svařené víno.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě