Dóza Dóza Orient maxi
Dóza Orient maxi
Dóza Orient maxi
Dóza Orient maxi
Dóza Orient maxi
 

Dóza Orient maxi

Balení 1 ks 495 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Dóza Orient maxi

Opravdu hodně velká kovová dóza s krásným orientálním designem v čajovém stylu, která nadchne každého milovníka čajů. Do dózy se vejdou až 2 kg čaje.

Rozměry 16,5 x 16,5 x 25,5 cm
Objem 6 100 ml
Země původu Čína

Kde koupím Dóza Orient maxi?

Nejenom Dóza Orient maxi, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě