Koření Koření do kávy

Koření do kávy

Balení 30 g 57 Kč koupit Balení 60 g 114 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 190,- / 100 g
 

Koření do kávy

Aroma orientálního koření této směsi, kterému vévodí kardamom a skořice, se příjemně rozvine v horké kávě, kakau nebo čokoládě a dodá jí exotickou chuť i vůní.

Doporučené dávkování ¼ lžičky koření na šálek kávy
Složení koření do kávy Může obsahovat stopy hořčice, celeru, sezamu, lepeku a mandlí.
Příprava Smíchejte koření s namletou kávou a nápoj připravte v překapávači, french pressu, džezvě nebo jako klasický český turek. Pokud používáte automatické a pákové kávovary nebo mocca konvičky, nedoporučujeme koření používat, protože ochutí kávovar na dlouhou dobu.
Země původu Německo
Etiketa pro koření do kávy
Míša z Království doporučuje
Michaela Schneedorferová Toto koření nemusíte přidávat jen do kávy, ale vyzkoušejte jej i při přípravě kávových dezertů a sladkého pečiva.
 
Druh kuchyně, ve které Koření do kávy s oblibou používají
 

Kde koupím koření do kávy?

Nejenom koření do kávy, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření do kávy.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě