Najdi si svou kávu

Najdi si svou kávu

 

Najdi si svou kávu

Ach to dilema výběru. V naší nabídce máme přes 40 druhů kávy a z toho čisté arabiky víc než 30 variant ze všech možných kávových plantáží z celého světa. Jak si jen vybrat?

Včera jsme s kolegyňkami diskutovali jak zákazníkům usnadnit výběr kávy a vymýšleli jsme různé varianty. Co vlastně zákazníky nejvíc při výběru kávy zajímá, na co se ptají? První volba bývá čistá nebo aromatizovaná káva, to je jednoduché. Ale pak už se nám to trochu komplikuje. Máte raději víc hořkou? A co acidita? Kyselou jen mírně, hořkou víc, chuť jemnější a dělám si espresso. Ajajaj, to je možností. Jak jen to rozlišíme. Co třeba nějaké symboly na dózy? A nebo tabulku? Letáček? Musíme jít s dobou, tak co aplikaci do mobilu?

Nakonec jsem prohlásil "dejte mi do pátku čas, zkusím něco vymyslet". Tak jsem si večer udělal kafe, vzal tužku a začal malovat jednoduchý rozcestník jak si vybrat kávu. No jednoduchý. Když jsem po pěti hodinách kreslení, gumování, čmárání a vystřihování skončil, vznikla spíš tajemná mapa k nějaké dobrodružné hře, než návod ke snadnému výběru kávy. Však posuďte sami. Asi to vypadá, že nakonec přeci jen vyrobíme tabulku. Nebo letáček. A nebo mobilní aplikaci, ať jdeme s dobou.

Ke stažení: Rozcestník Najdi si svou kávu (PDF 297 kB) .