Káva Arabica Malawi Plus Pamwamba AA

 
Malawi Plus Pamwamba AA
Káva Arabica Malawi Plus Pamwamba AA Fotografie zobrazuje kávu arabica MALAWI PLUS PAMWAMBA AA z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Malawi
Balení 50 g 36,- Kč koupit Balení 100 g 72,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Ač Malawi patří k nejmenším africkým zemím, které produkují kávu, velikost a vyzrálost chuti této kávy dosahuje ohromujících rozměrů. Nepražené zrno se od ostatních odrůd kávy liší odstínem, které je zbarven jemně do modra. Proto Malawijci srovnávají barvu těchto zrn se hřbety rybek. Tato káva je známa pro svoji plnou živou chuť, která se rozvine do lahodných nasládlých odstínů a velmi výraznou vůni.

Tato káva je třídy AA (označení podle velikosti zrn - AA je velikost 17/18 (třetí největší z osmi tříd)).

Země původu: Malawi
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.