Káva Arabica Kolumbie Supremo Bucamaranga

 
Kolumbie Supremo
Káva Arabica Kolumbie Supremo Bucamaranga Fotografie zobrazuje kávu arabica KOLUMBIE SUPREMO BUCAMARANGA z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Kolumbie
Kolumbie je po Brazílii druhým největším pěstitelem kávy na světě. Díky příznivému podnebí zde nehrozí mrazy a kávu lze sbírat po celý rok.
Balení 50 g 31,- Kč koupit Balení 100 g 62,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Vynikající světle pražená odrůda, která má na latinskoamerickou kávu neobvykle plné tělo, se vyznačuje decentní kyselostí a je vhodná na přípravu voňavého espressa s vysokou cremou. Bez zajímavosti určitě nezůstane typická struktura a chuť po vlašských ořechách. Plná chuť, která Vás mile překvapí karamelovými podtóny, doznívá ještě dlouho po vypití šálku. Kolumbijské hory jsou díky svým podmínkám ideálním místem k pěstování kávy a proto lze kolumbijskou kávu právem považovat za moderní poklad bájného El Dorada. Také proto je Kolumbie jedním z největších producentů kávy.

Země původu: Kolumbie
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.