Káva Arabica Kuba Lavado

 
Kuba Lavado
Káva Arabica Kuba Lavado Fotografie zobrazuje kávu arabica KUBA LAVADO z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Kuba
Téměř veškerá káva se na Kubě pěstuje v horách na jihovýchodě ostrova ve výšce 900 m. n. m, takže její chuť postrádá kyselost. Zdejší káva není nijak geneticky šlechtěna, ani chemicky ošetřována a její pěstování a zpracování se řídí dvě stě let starými pravidly.
Balení 50 g 36,- Kč koupit Balení 100 g 72,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Bylo by udivující, kdyby Kuba ke svým jemným doutníkům neprodukovala také vynikající kávu. Kubánská káva má čistou chuť, příjemnou, nepříliš silnou plnost a obsahuje méně kyselin než jiné středoamerické kávy, protože je pěstována v nízkých polohách. Avšak, co se její kvality týká, je rovnocenným partnerem káv Jihoamerických.

Země původu: Kuba
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.