Káva Arabica Mexico Altura SHG

 
Mexico Altura SHG
Káva Arabica Mexico Altura SHG Fotografie zobrazuje kávu arabica MEXICO ALTURA SHG z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Mexiko
V Mexiku kávu pěstují především malí chudí farmáři a jejich plantáže jsou často rozloženy v těžko přístupném terénu. Proto se zde prakticky nepoužívají chemikálie na ošetřování a hnojení kávovníků.
Balení 50 g 31,- Kč koupit Balení 100 g 62,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Vysoce aromatická káva s vyrovnanou kyselostí, která potěší při jakékoliv příležitosti. Pokud propadnete jejímu oříškovému tónu, těžko jinde najdete srovnatelnou chuť a aroma.

Země původu: Mexiko
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.