Káva Arabica Etiopie Sidamo Lavato

 
Etiopie Sidamo Lavato
Káva Arabica Etiopie Sidamo Lavato Fotografie zobrazuje kávu arabica ETIOPIE SIDAMO LAVATO z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Etiopie
Etiopie je domovem kávy. Právě zde byly nalezeny první zmínky o pěstování kávovníků. Prakticky celá produkce je zde v rukou malých farmářů.
Balení 50 g 35,- Kč koupit Balení 100 g 70,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Lehce plná oříšková chuť, květinové aroma s příchutí vína anebo čokolády kávy. Odrůda kávy Sidamo patří k těm nejlepším kávovým zrnům na světě.

Země původu: Etiopie
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.