Káva Arabica Kostarika Tarazzu La Pastora

 
Kostarika Tarazzu
Káva Arabica Kostarika Tarazzu La Pastora Fotografie zobrazuje kávu arabica KOSTARIKA TARAZZU LA PASTORA z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Kostarika
V Kostarice najdete více kávovníků, než je obyvatel. Smí se zde pěstovat pouze arabica. Pěstování robusty je zákonem zakázané.
Balení 50 g 31,- Kč koupit Balení 100 g 62,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Chuť postupuje od citrusové po květinovou, přechází v kořeněnou čokoládu s nádechem pražených mandlí. Káva má kořeněné aroma, vyváženou kyselost a bohatou, ušlechtilou chuť.

Země původu: Kostarika
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.