Káva Arabica Guatemala Tres Maria SHG

 
Guatemala Tres Maria
Káva Arabica Guatemala Tres Maria SHG Fotografie zobrazuje kávu arabica GUATEMALA TRES MARIA SHG z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Guatemala
Káva v Guatemale roste především na sopečné půdě, která je bohatá na dusík a společně s příznivým podnebím tak připravila ideální podmínky pro produkci vynikající kávy.
Balení 50 g 31,- Kč koupit Balení 100 g 62,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Guatemalská Tres Maria je velmi harmonické a jemně ovocné chuti, připomínající tropické ovoce, které je přímo decentně balancováno chutí čokolády. Excelentní tělo a přímo intenzivní vůně kvítí a pomerančových poupat, dělá z této vulkanické gurmánské kávy nevšední zážitek. Doporučujeme ji pít se zavřenýma očima ať Vás vůně a chuť dokonale přiblíží k těmto středoamerickým plantážím.

Země původu: Guatemala
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.