Káva Arabica Keňa Masai AA

 
Keňa Masai AA
Káva Arabica Keňa Masai AA Fotografie zobrazuje kávu arabica KEŇA MASAI AA z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Keňa
Keňská vláda dohlíží na pěstování kávy velmi přísně a tak díky mimořádným klimatickým podmínkám ve vysokých nadmořských výškách se stala Keňa jedním z předních producentů kávy na světě se zaručenou kvalitou.
Balení 50 g 46,- Kč koupit Balení 100 g 92,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Chuť citrusů, sladkých třešní, pomeranče, mandarinek a jasmínu. Vše se krásně prolíná s výbornou aciditou a sladkostí. Obdivuhodná sametovost až hebkost.

Země původu: Keňa
Návod na přípravu

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.