Peru Lavato BIO

 
Peru Lavato BIO
Káva BIO Peru Lavato BIO Fotografie zobrazuje bio kávu PERU LAVATO BIO z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Balení 50 g 42,- Kč koupit Balení 100 g 84,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Peruánská káva si získala jméno jako přední producent vysoce kvalitních organicky pěstované kávy, která se vyváží především do Spojených států, Japonska a Evropy. Plody kávovníku se v Peru zpracovávají prakticky pouze mokrým procesem.

Tato káva má jemně nasládlou chuť s nízkou aciditou a příjemnými tóny čokolády, karamelu a vanilky, na pozadí doplněné lehkým květinovým aroma.

Země původu Peru
Upozornění

Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.

Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.