Co obsahuje koření Barbecue Hot wings

 
Směs koření Barbecue Hot wings

Rozpalte své chuťové pohárky s touto naší žhavou směsí koření na kuřecí křidélka, která je pečlivě vytvořena tak, aby do vašich kulinářských dobrodružství vnesla výrazné a ohnivé chutě.

Speciálně namíchaná směs koření kombinuje dokonalou pálivost chilli s výraznou chutí pepře, cibule a česneku s jemnou a plnou chutí papriky. Společně vytvářejí dráždivou symfonii chutí, která promění vaše kuřecí křidélka v lahodné pochoutky.

Chcete-li dosáhnout dokonalých pálivých křidélek na grilu, nejprve připravte z oleje a tohoto koření marinádu, kterou křidélka před grilováním nebo pečením bohatě potřete a nechte několik hodin marinovat, aby každé sousto dostalo pikantní nádech. Při přípravě křidélek experimentujte s metodami přípravy. Grilování je sice klasická volba, ale neváhejte vyzkoušet i jiné způsoby. Zkuste křidélka upéct v troubě, nebo je usmažte ve fritéze, abyste získali lahodně křupavou strukturu.

Uvolněte v sobě mistra grilu a rozpalte příští grilovací setkání s naší směsí koření Barbecue Hot Wings a nechte s nimi své chutě vyletět do oblak.