Ruský čaj Karavana

 
Černý čaj Ruský čaj Karavana
Balení 50 g 74 Kč koupit Balení 100 g 148 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 148,- / 100 g Cena: 148,- / 100 g

Ruský čaj Karavana je výjimečná čajová směs s originální chutí. Kombinace jemného čaje keemun a uzeného lapsangu dává čaji jeho charakteristickou silnou a kouřovou chuť, která je výsledkem jemného sušení čajových listů nad dřevem a následného mírného kouření nad ohni z borovicového dřeva.

Historie tohoto čaje sahá hluboko do minulosti a je úzce spjata s karavanami a obchodními trasami, po kterých byl tradičně převážen z Asie do Ruska. Tyto cesty byly nejen komunikací pro obchod, ale i prostředkem kulturní a kulinařské výměny.

Silná a kouřová chuť tohoto čaje, získaná specifickým procesem sušení a uzení čajových listů, činí z tohoto ruského čaje jedinečný nápoj. Kouřové tóny přinášejí do každého šálku čaje vzrušující chuťový zážitek, který vás přenese do starých dob otevřených ohňů a pohostinných táborů podél starých obchodních cest.

Keemun, známý svou jemnou a plnou chutí, se spojuje s lehce kouřovým Lapsang Souchongem, aby vytvořil čaj, jehož každý šálek je poctou mistrovství a tradici čajové kultury.

Ruský čaj Karavana není jen obyčejný čaj. Je to cestování časem a prostorem, poznávání dávných cest a tradic skrze jedinečnou chuť a aromu. Jeho kouřový charakter a bohatý profil nabízejí nejen chuťový zážitek, ale i připomínku historie a dobrodružství, které je s tímto čajem spojeno. Dopřejte si šálek Ruského čaje Karavana a nechte se unášet na vlnách tradice a jedinečné chuti.

Složení černý čaj Keemun (Čína), černý čaj Lapsang (Čína)
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1 čajová lžička na šálek nebo 6 vrchovatých čajových lžiček na 1 litr vody. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Čaj je určen k jednomu nálevu.
Země původu Německo