Černý čaj Cascara BIO

Cascara BIO

Balení 50 g 74 Kč koupit Balení 100 g 148 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 148,- / 100 g
 

Černý čaj Cascara BIO

Cascara, což ve španělštině znamená „slupka“, ve skutečnosti není čaj a i když pochází z kávových třešní, není to káva. Jste zmateni? Nevadí, uvařte si šálek výborné cascary a čtěte dál.

Příběhy původu: Tento zábavný nápoj pochází z oblastí, kde se pěstuje káva. Po celá léta farmáři sušili slupky z kávových třešní a vařili je pro své osobní kofeinové povzbuzení. Teprve v nedávné době se tento zajímavý nápoj dostal k nám do Evropy.

Určitě vás zajímá, jak taková cascara chutná. Představte si dokonalé propojení čaje a kávy, ze kterého vychází jemné tóny šípku, ibišku, červeného rybízu a dotek třtinového cukru. Je to jako popíjet všechny chutě tropické dovolené.

Jak si cascaru připravit?

Můžete si ji uvařit jako běžný čaj – horký nebo studený. Někdo si rád přidá lžičku medu nebo plátek citronu, aby zvýraznil její přirozenou chuť.

Tipy a triky s cascarou

Cold Brew Cascara: Máte náladu na letní ochlazení? Cascaru namočte přes noc do studené vody, ráno sceďte, přidejte trochu ledu a voilà!

Mocktail Cascara: Přidejte do své vychlazené cascary trochu perlivé vody, snítek máty akapku limetky pro osvěžující nealkoholický drink.

Mix and Match: Smíchejte Cascaru se svými dalšími oblíbenými čaji. Nádech heřmánku nebo plátek zázvoru dodá nápoji říz a novou chuť.

Cascara obsahuje kofein v menší míře, než byste našli v kávě, ale o trochu více, než bývá v čajích.

Takže, až budete mít příště čajovou náladu, ale budete chtít něco jiného, sáhněte po cascaře. Je to spojení čaje a kávy, o kterém jste dosud nevěděli, že ho ve svém životě potřebujete!

Země původu Peru
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Cascara BIO

Kde koupím Cascara BIO?

Nejenom Cascara BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě