Černý čaj s příchutí Earl Grey

Earl Grey

Balení 50 g 74 Kč koupit Balení 100 g 148 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 148,- / 100 g
 

Černý čaj s příchutí Earl Grey

Legendární Earl Grey je nádherným příkladem sladění robustnosti a jemnosti. Každý doušek tohoto čaje je naplněný výraznou silou kvalitního černého čaje, který je dokonale vyvážen tóny citrusového bergamotu. Tento unikátní mix vytváří dojem krásy a vybroušenosti, který už na první ochutnávku vyvolá vzpomínky na italské vinice, kde se tato speciální odrůda citrusu pěstuje. Pokud si užíváte chvilky klidu s šálkem čaje Earl Grey, je vysoce pravděpodobné, že se stane vaším favoritem. Je jako pověstná siesta ve stínu olivových hájů - chvíle, kterou si přejete, aby nikdy neskončila.

Složení čaje Earl Grey Pravý černý čaj, bergamotové aroma. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Earl Grey. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Indie
Etiketa pro Earl Grey
 

Kde koupím Earl Grey?

Nejenom Earl Grey, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Earl Grey.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě