Černý čaj s příchutí Earl Grey - Lady Grey

Earl Grey - Lady Grey

Balení 50 g 68 Kč koupit Balení 100 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 136,- / 100 g
 

Černý čaj s příchutí Earl Grey - Lady Grey

Čaj Lady Grey si můžeme představit jako svěží sestru legendárního čaje Earl Grey. Je to čaj, který v sobě ukrývá půvab, šarm a nádech tajemna, které čeká jen na to, až ho rozluštíme.

Základem tohoto čaje je silný a kvalitní černý čaj, který připravuje půdu pro strhující představení chutí. Černé strohé šaty tohoto čaje jsou ozdobeny drobnými chrpovými květy. Jejich půvabný modrý odstín dodává okouzlující vizuální přitažlivost a zároveň jemnou květinovou sladkost, která je jako závan čerstvého venkovského vzduchu.

Ale co by to bylo za Lady Grey bez její charakteristické vůně? Nejprve se do popředí dostává přírodní bergamotová vůně. Pokud jste fanoušky Earl Grey, tuto vůni budete znát - je citrusová, trochu sladká a s květinovým nádechem. Právě kůra bergamotu dodává této směsi sofistikovaný půvab, díky němuž je každý doušek potěšením pro smysly.

Pak, jako překvapení čekající na konci příběhu, vstoupí na scénu přírodní citronové aroma. Nejedná se o žádný přehnaný citrusový tón, ale o jemný náznak, který prosvítá a dodává směsi vrstvu svěžesti a jasu.

Čaj Lady Grey je nádhernou rovnováhou známosti a objevování. Je to víc než čaj, je to elegantní tanec chutí, který pokaždé slibuje nezapomenutelný šálek. Ať už je to klidné ráno nebo poklidné odpoledne, Lady Grey je vždy připravena dělat vám společnost.

Složení černý čaj, květy chrpy, přírodní aroma bergamotu, přírodní citronové aroma
Země původu Německo
Etiketa pro Earl Grey - Lady Grey

Kde koupím Earl Grey - Lady Grey?

Nejenom Earl Grey - Lady Grey, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě