Earl Grey - Lady Grey

 
Černý čaj s příchutí Earl Grey - Lady Grey
Balení 50 g 68 Kč koupit Balení 100 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 136,- / 100 g Cena: 136,- / 100 g

Čaj Lady Grey si můžeme představit jako svěží sestru legendárního čaje Earl Grey. Je to čaj, který v sobě ukrývá půvab, šarm a nádech tajemna, které čeká jen na to, až ho rozluštíme.

Základem tohoto čaje je silný a kvalitní černý čaj, který připravuje půdu pro strhující představení chutí. Černé strohé šaty tohoto čaje jsou ozdobeny drobnými chrpovými květy. Jejich půvabný modrý odstín dodává okouzlující vizuální přitažlivost a zároveň jemnou květinovou sladkost, která je jako závan čerstvého venkovského vzduchu.

Ale co by to bylo za Lady Grey bez její charakteristické vůně? Nejprve se do popředí dostává přírodní bergamotová vůně. Pokud jste fanoušky Earl Grey, tuto vůni budete znát - je citrusová, trochu sladká a s květinovým nádechem. Právě kůra bergamotu dodává této směsi sofistikovaný půvab, díky němuž je každý doušek potěšením pro smysly.

Pak, jako překvapení čekající na konci příběhu, vstoupí na scénu přírodní citronové aroma. Nejedná se o žádný přehnaný citrusový tón, ale o jemný náznak, který prosvítá a dodává směsi vrstvu svěžesti a jasu.

Čaj Lady Grey je nádhernou rovnováhou známosti a objevování. Je to víc než čaj, je to elegantní tanec chutí, který pokaždé slibuje nezapomenutelný šálek. Ať už je to klidné ráno nebo poklidné odpoledne, Lady Grey je vždy připravena dělat vám společnost.

Složení černý čaj, květy chrpy, přírodní aroma bergamotu, přírodní citronové aroma
Země původu Německo