Černý čaj s příchutí Černý čaj s meruňkou

Černý čaj s meruňkou

Balení 50 g 63 Kč koupit Balení 100 g 126 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 126,- / 100 g
 

Černý čaj s meruňkou

Černý čaj s meruňkou je čaj, který oslavuje zářivého, slunečného ducha léta, bez ohledu na aktuální roční období.

Představte si základ černého čaje - bohatý, plný a lákavý. Je jako plátno, které se připravuje na zdobení tahy štětce našich dalších klíčových hráčů.

Pak přijdou na řadu hvězdy přehlídky - meruňkové kousky. Představte si, jak se za slunečného dne zakusujete do zralé, šťavnaté meruňky. Přesně to vám do čaje přinesou tyto meruňkové kousky. Do základu černého čaje vnesou svou sladkou a lehce trpkou osobnost a z každého doušku udělají nádherně ovocnou eskapádu.

Tím však nekončíme. Do směsi jsme přidali květy slunečnice. Jejich zářivě žluté okvětní lístky, jako malé sluneční paprsky, jsou nejen vizuálním potěšením, ale také dodávají jemný, zemitý podtón, který doplňuje sladkost meruněk.

Černý čaj s meruňkou je v podstatě radostným tancem chutí - je robustní, ovocný a jemně zemitý. Je to jako oslava léta v šálku, připravená k vychutnání v každém okamžiku. Tak směle do toho, napijte se a nechte tento čaj vnést do vašeho dne příval slunečních paprsků!

Složení černý čaj, sířené kousky meruněk (meruňky, rýžová mouka, antioxidant: OXID SIRIČITÝ) (10%), květy slunečnice, přírodní aroma.
Země původu Německo
Etiketa pro Černý čaj s meruňkou