Černý čaj Golden Yunnan FOP

Golden Yunnan FOP

Balení 50 g 79 Kč koupit Balení 100 g 158 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 158,- / 100 g
 

Černý čaj Golden Yunnan FOP

Tento čaj pochází z čínské provincie Yunnan, hornaté oblasti s průměrnou nadmořskou výškou 1980 metrů a chladným podnebím. Velmi oblíbený čaj s jemně nasládlou vyváženou chutí a světle jantarovým nálevem. Obsahuje jen velmi málo tříslovin.

Obsah kofeinu: střední

Chuť a vůně nasládlá, jemně kořenitá chuť
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Golden Yunnan. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku. Zalijte vroucí vodou a ponechte 2-4 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený až ke třem nálevům.
Lze dochutit citronem, medem, cukrem i mlékem dle chuti.
Země původu Čína
Etiketa pro čaj Golden Yunnan
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Do hrníčku přidejte plátek zázvoru a dochuťte medem, popř.citronem.
 

Kde koupím čaj Golden Yunnan?

Nejenom čaj Golden Yunnan, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Golden Yunnan.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě