Černý čaj Ruský čaj

Ruský čaj

Balení 50 g 57 Kč koupit Balení 100 g 114 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 114,- / 100 g
 

Ruský čaj

Směs černých čajů s jemnou chutí pro přípravu klasického ruského čaje. Tato směs je speciálně namíchána pro přípravu v samovaru, protože ani po delším louhování nemá hořkou příchuť. Vychutnat si jej můžete samozřejmě i při klasické přípravě louhováním v konvici nebo šálku.

Složení Ruského čaje Směs černých čajů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 3 g Ruského čaje. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 17 šálků.
Příprava Vroucí vodou zalijte čaj v poměru 15-18 g (cca 8-9 čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3-5 minut louhovat, poté přeceďte.
Země původu Německo
Etiketa pro Ruský čaj

Kde koupím Ruský čaj?

Nejenom Ruský čaj, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Ruského čaje.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě